Підтримайте Sestry
Навіть маленький внесок у справжню журналістку допомагає зміцнити демократію. Долучайся, і разом ми розкажемо світу надихаючі історії людей, які боряться за свободу!
Якщо ви не хочете звести нанівець свої шанси отримати роботу на самому початку співбесіди, перевірте, в яку саме компанію ви подаєте заявку. Хороший спосіб отримати інформацію — відвідати вебсайт компанії. Ви точно дізнаєтеся, в якій галузі працює компанія, чим вона займається, яких цінностей дотримується. Найбільша помилка, яку можна допустити, — це не цікавитися, куди ми надсилаємо резюме. Варто дослідити та дізнатися якомога більше про потенційного роботодавця перед співбесідою, щоб рекрутер помітив ваші старання та оцінив професіоналізм.
Виконайте кілька вправ з обслуги компʼютерних програм
Якщо ви знаєте, що посада, на яку ви претендуєте, вимагає від вас вміння користуватися певним програмним забезпеченням, а востаннє ви мали з ним справу ще в старших класах школи, корисно нагадати собі його основи. Виконання кількох вправ освіжить пам'ять і, якщо потрібно буде виконати завдання під час співбесіди, страх і паніка не виведуть з рівноваги.
Підготуйте запитання
Майже на кожній співбесіді ми почуємо: "Чи є питання?". Завжди корисно їх мати. Підготуйте кілька запитань заздалегідь, щоб показати свою зацікавленість. Можна запитати про деталі пропозиції, наприклад, про обов'язки, графік роботи або додаткові переваги. Також корисно з'ясувати, який кар’єрний ріст передбачає посада. Співбесіда — це чудова можливість познайомитися з роботодавцем ще до того, як ви вирішите прийняти запропоновану посаду. Тому не бійтеся запитувати. Це розвіє будь-які сумніви.
Вивчіть деякі слова польською мовою
Важко отримати хорошу роботу в Польщі без відповідного знання польської мови. Стрес перед співбесідою, яка відбуватиметься польською, — це природно. Саме тому варто підготуватися до такої зустрічі. Зокрема, зосередьтеся на посадах і сферах діяльності, схожих на ту, на яку ви претендуєте. Подумайте, як ви можете перетворити інформацію про свій досвід на вагомі аргументи, які допоможуть вам отримати роботу вашої мрії. Крім того, підготуйте відповіді на основні питання рекрутингу та вивчіть спеціальну термінологію польською мовою.
Підготуйте відповіді на запитання
Співбесіда при прийнятті на роботу дуже часто проходить за схожою схемою. Якщо ви хочете добре підготуватися до такої зустрічі, варто заздалегідь пошукати в Інтернеті найпопулярніші запитання, які ставлять під час співбесіди. Імовірність того, що такі питання з'являться, дуже висока. Які наші сильні та слабкі сторони, де ми бачимо себе через п'ять років, чому ми обрали саме цю компанію, що мотивує нас до роботи — це питання, які найчастіше ставлять під час співбесіди. Підготуйте відповіді заздалегідь. Це зменшить стрес перед співбесідою, а після того, як ці питання будуть поставлені, вам не доведеться думати, що відповісти.
Одягайтеся відповідно
Перше враження дуже важливе, тому одяг на співбесіді повинен відповідати ситуації. Візьміть до уваги дрес-код компанії, в якій ви збираєтеся проходити співбесіду. Якщо ви йдете на зустріч у банк або юридичну фірму, костюм — обов'язковий. Однак для співбесіди в книжковому магазині або магазині одягу таке вбрання не підійде. Своїм вбранням ви повинні показати свій професіоналізм, але будьте обережні, щоб не переборщити в обох напрямках.
Більше інформації про те, як вдягатися на співбесіду у Польщі.
Марʼян Савчишин, редактор новин Sestry
Редактор новин, журналіст. З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну, працюючи журналістом у першому польському інформаційному інтернет-сервісі Wirtualna Polska, створив стратегію інформування українських біженців у Польщі. Був головним редактором інформаційного сервісу для українців в Польщі - VPolshchi.
Підтримайте Sestry
Навіть маленький внесок у справжню журналістку допомагає зміцнити демократію. Долучайся, і разом ми розкажемо світу надихаючі історії людей, які боряться за свободу!